Romantika na Savi
VIDEO Dok munje sijevaju, ova dva para zaplesala su na kiši: "Međusobno se ne poznaju, preslatko je bilo"
Piše S. Ke.,
03. lipnja 2022. @ 10:34
Snažan vjetar, kiša i munje nisu zaustavili četvero studenata da zaplešu na kiši ispred Studentskog centra Stjepan Radić u Zagrebu.
I dok su u Zagrebu intervenirale hitne službe zbog jakog nevremena, dva para odlučila su zaplesati na kiši ispred studentskog centra Stjepan Radić.
VOZAČI, OPREZ
Velika akcija policije: Provjeravat će sve, a imaju i poseban uređaj
isplate ne idu odjednom
Povrat poreza: Evo kad stižu rješenja i gdje najprije možete vidjeti koliko ćete dobiti
izvlačenje milijuna
Otkriveno kamo je pobjegao Vedran Pavlek! Više nije u Turskoj
"Bilo je preslatko. Mislim da se međusobno cure i dečki ne poznaju", rekla nam je Lorena Petreković, koja je sjedila na prozoru svog doma i zabilježila ovaj romantični moment.
"Vidjela sam dvije curke kako izlaze iz mog prvog paviljona i vidim da ne žure, a svi oko njih trče da se sklone od kiše. Stale su nasred Save, uživale su i krenule međusobno plesati.
Pročitajte i ovo
ogromne štete
VELIKA GALERIJA Srušena stabla, uništeni krovovi, pogledajte posljedice velikog nevremena u Hrvatskoj
Prvo sam mislila kakve hrabre frikuše i odjednom doletavaju dečki iz devetog paviljona, uzimajući svatko jednu curu. Mislim da su bile iznenađene i krenu slatko plesati. Stvarno su dugo plesali, oko 10 minuta", opisala nam je Petreković.
Kaže da joj je drago da je vidjela takvo nešto uživo. "Ovo će mi biti lijepa uspomena", zaključila je Petreković.