Reporterki Dnevnika Nove TV Barbari Štrbac dodijeljena međunarodna novinarska nagrada za izvještavanje iz Turske: "Drago mi je da je netko prepoznao naš rad"
Piše DNEVNIK.hr,
30. studenoga 2023. @ 18:06
komentari
Barbara Štrbac - 3Foto: DNEVNIK.hr
Reporterka Dnevnika Nove TV Barbara Štrbac nagrađena je za izvještavanje iz Turske nakon strašnog potresa koji je u veljači pogodio tu zemlju.
U Almatyju u Kazahstanu reporterki Dnevnika Nove TV Barbari Štrbac dodijeljena je međunarodna novinarska nagrada New Sky. Nagrada promiče humanost, suradnju i socijalni dijalog.
Dodjeljuje se u 8 kategorija, a žiri je pobjednike birao među 4.000 radova iz 26 zemalja.
"Snimatelj Mišo Maoduš i ja zaista smo mnogo vremena proveli u Turskoj i drago mi je da je netko prepoznao taj naš rad i drago mi je da netko smatra da je vrijedan, pa eto, čak i ove međunarodne nagrade", rekla je Barbara Štrbac, reporterka Dnevnika Nove TV.
Dnevnik Nove TV pratite svaki dan od 19 sati, a više o najvažnijim vijestima čitajte na portalu DNEVNIK.hr.