Red Carpet i ove nedjelje donosi nove zanimljive priče iz showbizz svijeta.
Podijelite
Voditeljica Nikolina Pišek i Daniel Delale pripremili su posebnu najavu za čitatelje Dnevnik.hr. Ako se pitate zašto naši voditelji nose rogove, te zbog čega su 'pretjerali' sa solarijem, morat ćete su uključiti u nedjelju poslije 22h. Do tada, RC-ovci će nam pripremiti priče s ovogodišnjeg Porina.
Red Carpet donosi i zanimljivu priču iz susjedne Slovenije koju potresa seks skandal. Starleta Urška Čepin navodno je zadovoljila dvjesto slovenskih političara. Slijedi i nastavak Giannine potrage za poslom, pa se tako okušala u radu u pekari, u jednom salonu za masažu, te u jednom restoranu.
Vidjet ćete i priču bivšeg člana Bijelog dugmeta, Milića Vukašinovića, koji sam za sebe kaže kako je hiperseksualan. Otkrio je mnoge skandalozne detalje o sebi, kako o seksu tako i alkoholu i plastičnim operacijama.
Što vas još čeka pogledajte u najavi, a cijelu emisiju donosimo u nedjelju!