Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Bivši ministar financija Ivan Šuker komentirao je jučerašnju objavu o stanju deficita u Hrvatskoj i najavu povećanja PDV-a.


HDZ-ov zastupnik Ivan Šuker se osvrnuo na jučerašnju objavu o deficitu Hrvatske. Dokaz je to da Vlada, kazao je Šuker, loše radi posao. Nada se kako će konačno doći vrijeme da se prestane krivicu za svoj rad svaljivati na prethodnike.

>>
Zbog prevelikog deficita stiže novi porezni udar?

Vezani članci Slika nije dostupna Dalić o proračunskom deficitu: 'Kome su dani ti novci, gdje su ti novci, što to znači?' Slika nije dostupna Zašto Vlada ignorira zahtjev oporbe kojim se mogao izbjeći slučaj Spačva?!

Komentirao je Šuker i otvaranje mogućnosti povećanja PDV-a. 'Ako se 2009. godine naš namet nazivao haračem, kako će se sada ovo zvati - super, super harač?', pitao se Šuker i kazao kako građani više ne mogu preko svojih leđa podnositi fiskalne namete.

Dragutin Lesar, predsjednik Laburista smatra kako je priča o povećanju PDV-a samo krinka i dodatni argument za rasprodaju državne imovine. Lesar upozorava da je najveći hrvatski problem nedostatak proizvodnje, te tvrdi kako vlada na to uopće ne obraća pažnju.

DNEVNIK.hr pratite putem iPhone/iPad | Android | Twitter | Facebook  

Još brže do svakodnevnih vijesti prilagođenih tebi. PREUZMI
Još lakše do najnovijih vijesti o poznatima. Preuzmi DNEVNIK.hr aplikaciju