Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Nakon što je reportaža o životu u minskom polju Vjekoslava Đaića iz Dnevnika Nove TV prikazana u CNN-ovoj emisiji World View, ovaj reporter sudjelovao je još jednom u programu ove renomirane televizije.


Vjekoslavovo izvještavanje o smrti pape Ivana Pavla II uvršteno je u pregled događaja 2005. u emisiji CNN30 u kojoj se našao bok uz bok brojnim novinarima iz cijeloga svijeta. Kroz suradnju novinara Nove TV i CNN-a u svijetu su se već mogle vidjeti reportaže informativnog magazina Provjereno, Dnevnika Nove TV i Red Carpeta.

Vezani članci Policija: Ilustracija SOA za Dnevnik Nove TV o djelovanju kineske tajne policije: "Upoznati smo s pitanjem djelovanja 'prikrivenih policijskih postaja, ali...'" Slika nije dostupna VIDEO Reporter priveden tijekom javljanja uživo

Javljanje Vjekoslava Đaića može se pogledati na OVDJE.

Još brže do svakodnevnih vijesti prilagođenih tebi. PREUZMI
Još lakše do najnovijih vijesti o poznatima. Preuzmi DNEVNIK.hr aplikaciju