Njemački Kup: Bayern - Borussia D. 2-1, Petriću gol i žuti karton

Nogometaši Bayerna iz Muenchena osvojili su svoj prvi trofej ove sezone nakon što su nakon produžetaka u finalu njemačkog Kupa u Berlinu svladali Borussiju iz Dortmunda sa 2-1 (1-1, 1-0).

Oba pogotka za Bayern postigao je Luca Toni (11, 103), dok je jedini strijelac za Borussiju bio naš reprezentativac Mladen Petrić u drugoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena.

Pročitajte i ovo Screenshot Maksimir slavi Građani počeli prijavljivati potres u Zagrebu, a onda je stiglo objašnjenje koje nisu očekivali: "Nije potres..." Slika nije dostupna Nesreća na igralištu Na dječaka 'pala vratnica', hitno prebačen u splitski KBC

Petrić se najbolje snašao u velikoj gužvi pred golom Bayerna nakon kornera, te iskosa sa pet metara uspio pronaći put lopti ka mreži.

Oba hrvatska reprezentativca koji igraju u Borussiji, Petrić i Robert Kovač, odigrali su svih 120 minuta za svoj klub, te su obojica dobila po žuti karton.