Požar otvorenog prostora na predjelu Kapja između Smokvice i Blata aktivan je od 4:30 u nedjelju ujutro. Vatrogasci su ga uspjeli okružiti i spriječiti njegovo daljnje širenje, no jaka bura i dalje otežava gašenje.

Galerija Požar u Smokvici na Korčuli - 4 Požar u Smokvici na Korčuli - 8 Požar u Smokvici na Korčuli - 7 +4 Požar u Smokvici na Korčuli - 6

Opožareno je oko 10.000 četvornih metara nepristupačnog terena. Požar je u potpunosti okružen vatrogasnim crijevima i zasad je spriječeno daljnje širenje.

Vatrogascima posao i dalje otežavaju jaka bura i niske temperature.

Posljedice nevremena u Splitu - 10 VELIKA FOTOGALERIJA Bura dere Dalmacijom: Jutro je otkrilo prave razmjere štete, a nakon zatišja moglo bi opet biti opasno

Požar na Magazinskoj cesti - 1 FOTO Tragedija u Zagrebu: Buknuo požar na napuštenom objektu, pronađeno tijelo

Na požarištu je 35 vatrogasaca s 10 vozila iz DVD-ova Vela Luka, Blato, Smokvica i Korčula, naveli su iz Općine Smokvica.

 

 

Još brže do svakodnevnih vijesti prilagođenih tebi. PREUZMI
Još lakše do najnovijih vijesti o poznatima. Preuzmi DNEVNIK.hr aplikaciju