Mario Banožić prije pola godine sudjelovao je u prometnoj nesreći u kojoj je život izgubio Goran Šarić. Optužnica protiv bivšeg ministra obrane podignuta je 25. travnja, a Banožić je sada prvi put javno komentirao nesreću.
Podijelite
U frontalnom sudaru koji se dogodio 1. studenog 2023. rano ujutro na državnoj cesti DC-55 na izlazu iz Vinkovaca prema Županji kad je Davor Banožić, prema optužnici, pretjecao kolonu vozila iako je bila magla, smrtno je stradao Goran Šarić, a bivši ministar teško je ozlijeđen.
"Ja također proživljavam i ono što je ta obitelj proživjela u gubitku. Maknuo sam se sad već jedan duži period, ali isto tako držim da je puno toga izneseno, ono što je neistinito i to se treba ispraviti", kazao je Banožić za RTL.