Srbijanski odvjetnik Nikola Lakić tvrdi da je srbijanski predsjednik Aleksandar Vučić ministra u svojoj Vladi poslao u Moskvu na odvikavanje.
Podijelite
Odvjetnik Nikola Lakić napisao je na Twitteru da je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić prije dva dana poslao ministra u svojoj aktualnoj Vladi u Moskvu kako bi se tamo liječio od ovisnosti od droga na jednoj klinici.
"Srbija je jedina država na svijetu koja za ministra ima moralnu nakazu koga predsjednik države, prije dva dana, hitno šalje u Moskvu, kako bi u poznatoj klinici dogovorio odvikavanje od narkotika", napisao je.
Nova.rs navodi i kako je na nedavno održanoj konferenciji za novinare osnivač pokreta "SRCE" Zdravko Ponoš govorio o ministru koji je na odvikavanju od droge rekavši da je zbog toga Vučić odlučio ne pozvati ga u novu Vladu Srbije.
Srbija je jedina država na svetu koja za ministra ima moralnu nakazu koga predsednik države pre dva dana hitno šalje u Moskvu, kako bi u poznatoj klinici dogovorio odvikavanje od narkotika.