Walchhofer slavio u spustu, Zrnčić-Dim 46.

Austrijanac Michael Walchhofer pobjednik je spusta u Beaver Creeku koji se boduje u poretku za Svjetski kup, dok je jedini hrvatski predstavnik Natko Zrnčić Dim zauzeo 46. mjesto.

Walchhofer je u drugom spustu sezone do pobjede stigao sa pet stotinki sekunde boljim rezultatom od Amerikanca Stevea Nymana, dok je treće mjesto osvojio Švicarac Didier Cuche.

Pročitajte i ovo Jahorina ni Bosna nije što je bila Cijene na skijalištima u susjednoj zemlji odletjele u nebo! "Sad je trenutak da hitno reagiramo" Skijalište Cervinia u Italiji Talijansko skijalište VIDEO Drama u žičari: Jak vjetar gotovo otkinuo gondole pune putnika

Vremenski uvjeti za skijanje na iznimno zahtjevnoj stazi "Bird of Prey" (Ptice grabljivice) bili su vrlo teški, pa je staza skraćena. Natko Zrnčić Dim startao je s brojem 60 i s rezultatom 1:16.34 osvojio je 46. mjesto zaostavši za pobjednikom 2.60 sekunde.

U ukupnom poretku Svjetskog kupa vodi Norvežanin Aksel Lund Svindal (234) ispred Austrijanca Benjamina Raicha (178) i Švicarca Didiera Cuchea (175). U poretku spustaša vodi Austrijanac Michael Walchhofer (118) ispred Kanađanina Jana Hudeca (114) i Amerikanca Stevena Nymana (96).