Danijela Martinović - Spremna na opatijsku promociju
Piše Dnevnik.hr,
23. svibnja 2008. @ 09:29
komentari
Slika nije dostupna
Nakon dvije godine dočekali smo novi Danijelin album, sasvim drugačiji od dosadašnjih. Radi se o mega-mixu kojeg je zamislio pokojni Đorđe Novković. Po njegovoj želji Danijela je obradila njegove najveće hitove.
Podijelite
"Posao nije bio jednostavan, a važnost i veličinu projekta shvatila sam tek kad sam u rukama držala CD", objasnila je. Pjesme na albumu spojene su u četiri odvojena mixa, a namijenjene su za fešte i dobro raspoloženje.
Projekt će promovirati u Opatiji, a koliko će koncert u četvrtak, 29. svibnja trajati, ni sama Danijela ne zna. "Tko će tebe mi zaminit" naziv je pjesme s kojom se Danijela natječe na 12. Radijskom festivalu.
"Jedino mi je važno da dam sve od sebe, a onda rezultat mora biti dobar", kaže Danijela kojoj je najveća želja da pjesma ostane među ljudima.
U tijeku je kreiranje Danijeline haljine za nastup u Opatiji, a hoće li biti duga ili kratka, saznajte u video isječku.