Prvi ovosezonski snijeg u Slavoniji
Zabijelila je i Slavonija. U Osijeku je pao prvi ovosezonski snijeg. I dok su mnogi Osječani lopatama čistili snijeg ispred obiteljskih kuća, najmlađi su ga s veseljem dočekali.




Obavijesti uključene