FOTO i VIDEO: 'O ovome ćemo pričati unucima definitivno!'

Dinamo je u lijepom ambijentu održao nogometnu lekciju petoligašu iz Hrastovskog...

Od Villarreala do Zadrugara u šest dana. Bišćan i prijatelji nakon zvijezdi Primere namjerili su se na društvo petoligaša i uživali, najviše zbog načina na koji su dočekani u Hrastovskom.

Pročitajte i ovo Slika nije dostupna GNK Dinamo je u prvoj finalnoj utakmici hrvatskog Kupa bio bolji od Varaždina 5:1 Slika nije dostupna HNS okončao istragu protiv Mamića i Marića!

Ovo je stvarno spektakularno što su ljudi napravili od ovog malog igrališta i malog mjesta, vrijedno divljenja 'Lijepi događaj za ovo mjesto, lijepo su nas ugostili, došlo je dosta ljudi. Mi pokušavamo igrati što je bolje moguće, evo zabili smo tri gola, drugo poluvrijeme bi trebali još par da sve zaokružimo na lijepi način,' kazao je Igor Bišćan na poluvremenu. Do kraja susreta 'modri' su zabili još tri pogotka, i sa 6:0 prošli dalje. Hat-trick je ostvario mladi Andrej Kramarić, zabijali su još Beqiraj i Sylvestr.

Dolazak Dinama za domaćine je predstavljao vrhunac povijesti kluba i mjesta.

'Svakako povijest, jer u posljednjih 63 godine postojanja ovo je najveći uspjeh ovog kluba. O tome ćemo pričati svi i o tome će naši igrači i uprava pričati svojim unucima definitivno,' kazao je predsjednik Zadrugara Antonio Štefanek.

Iako su modri rano utakmicu usmjerili u pobjedničkom pravcu, Vahid Halilhodžić tražio je maksimalnu ozbiljnost. Tri gola u prvom poluvremenu, tri u nastavku, bila su vjerojatno dovoljna za Vahino zadovoljstvo.

Domaćinima je rezultat ionako bio u drugom planu.
Oni su svoju pobjedu izborili izvan terena. Dobrovoljci za radne akcije uoči dolaska modrih traženi su i preko facebooka.

'Preko naše Facebook stranice smo skupljali pomoć za fizičke radove koje smo imali kako bi utakmica prošla u najboljem redu i kako bi se sve stiglo napraviti,' priznao je Štefanek.

Hrastovsko će vječno pamtiti 22.rujna 2010., a Dinamo nastavlja svoj žestoki ritam. S lijepom uspomenom iz Varaždinske županije.

'Ovo je stvarno spektakularno što su ljudi napravili od ovog malog igrališta i malog mjesta, vrijedno divljenja,' priznao je sportski direktor Dinama Zoran Mamić.