Ekipa Nove TV na humanitarnoj utakmici

Nogometna momčad Nove TV pokazala je svoje veliko sportsko i ljudsko srce odigravši humanitarnu utakmicu protiv momčadi Sportskih novosti u sklopu revijalnog dijela šestog Međunarodnog malonogometnog turnira za žene, Agram 2008.

Iako je riječ u dobrotvornoj utakmici gdje rezultat nije bitan, naši su se momci žestoko borili te mrežu zatresli dva puta.

Pročitajte i ovo Nakon nereda na Poljudu privedeni navijači - 3 Nakon derbija Epilog nereda u Splitu: Uhićeno 16 navijača, među njima i maloljetnici Slika nije dostupna AKCIJA NA POLJUDU Policija objavila koliko je osoba privedeno i uhićeno na utakmici Hrvatske i Francuske

Strijelac oba gola bio je Filipović. Prvoga u trinaestoj minuti za 1:1 te za 2:2 u dvadeset i petoj.

Konačnu pobjedu Sportskih novosti rezultatom od 3:2 u posljednjim minutama susreta donio je Abramović.

Za momčad Nove TV igrali su još Škrablin, Čujić, Dujić, Znaor, Mikić i Novak protiv Živka, Abramovića, Tironija, D. Dobrinića, Stjelje, Lugarića i Vurneka iz Sportskih novosti. Cjelokupni prihod turnira otišao je u humanitarne svrhe za bolnicu u Gornjoj Bistri.