Liga prvaka: Valencia - Chelsea 1:2

Nogometaši Chelsea dramatičnom su se 2-1 pobjedom na gostovanju u Valenciji u uzvratnom dvoboju četvrtfinala plasirali u polufinale Lige prvaka.

Nakon 1-1 na Stamford Bridgeu, Valencia je na Mestalli došla nadomak plasmana u polufinale kada je Fernando Morientes (32) doveo španjolskog predstavnika u vodstvo u uzvratu. No, Chelsea je u drugom poluvremenu pogotcima Andrija Ševčenka (52) i Michaela Essiena u posljednjoj minuti utakmice preokrenuo rezultat i izborio polufinale.

U polufinalu će Chelsea gotovo sigurno igrati protiv Liverpoola koji svoj uzvratni četvrtfinalni dvoboj protiv PSV-a iz Eindhovena igra sutra. Prva utakmica tih suparnika u Eindhovenu završila je pobjedom Liverpoola 3-0.