Pogoci Prše i Olića

Hrvatski reprezentativac Ivica Olić postigao je jedini pogodak za svoju momčad u porazu protiv moskovskog Dinama u posljednjem kolu ruskog prvenstva, dok je neprežaljeni Dado Pršo također pogotkom pridonio pobjedi svojih Rangersa.

Hrvatski nogometaš Dado Pršo postigao je u 65. minuti posljednji pogodak za Rangerse u pobjedi (3:0) nad Kilmarnockom, kojom su Rangersi došli na drugo mjesto sa 13 bodova manje od vodećeg Celtica koji je igrao 2:2 kod Hiberniana.

U škotskom prvenstvu vodi Celtic, a slijede ga Rangersi i Aberdeen na trećem mjestu.

A hrvatski reprezentativac Ivica Olić postigao je u 44. minuti jedini pogodak za moskovski CSKA koji je u posljednjem kolu prvenstva izgubio kod kuće od moskovskog Dinama