NBA: Orlando ponovno dobio Boston Celticse

Na košarkaškim terenima u NBA ligi sinoć je bilo dosta uzbuđenja, posebno na tri utakmice.

Orlando Magic je na svom terenu svladao Boston Celticse 96-93, a pobjedu domaćinima donio je Hedo Turkoglu, koji je sa zvukom sirene pogodio tricu. Orlandu je to druga domaća pobjeda protiv Bostona.

Kod Orlanda najbolji je bio Hedo Turkoglu sa 27 koševa, a centar Dwight Howard dodao je 18 poena i 16 skokova.

U momčadi Bostona, koji je igrao bez svog najboljeg igrača Kevin Garnetta, istaknuo se Paul Pierce sa 24 koša.

LeBron James je svoje Cleveland Cavalierse odveo do pobjede 98-95 na gostovanju kod LA Lakersa. Najbolji igrač Clevelanda zabio je 41 koš, od čega 14 u posljednjoj četvrtini.

Kobe Bryant je sa 33 poena i 12 skokova bio je najbolji kod Lakersa.

Dramatično je bilo i u Milwakeeju, gdje su domaćini u produžetku pobijedili Washington Wizardse sa 105-102. U odlučujućim trenucima najbolji je bio Mo Williams, koji je u posljednjih minutu i pol produžetka zabio dvije trice. Ukupno je ubacio 25 koševa.

Kod Milwakeeja valja izdvojiti i australskog Hrvata Andrewa Boguta, koji je upisao 18 koševa i 15 skokova.