LeBron James je zabio 33 koša i nadigrao Kobea Bryanta u zadnjim minutama za pobjedu Cleveland Cavaliersa 94:90 na domaćem terenu nad Los Angeles Lakersima.

James je zabio četiri koša zaredom za vodstvo Cavaliersa 92:90 1:44 minuta do kraja. Vođa Cavaliersa je zapravo dobio utakmicu jer je Bryant promašio sljedeća tri šuta, uključujući i tricu četiri sekunde prije kraja koja je mogla Lakersima donijeti vodstvo.

Vezani članci Ivica Zubac i Kristina Prišč (Foto: Facebook) Vjenčanje desetljeća u Mostaru: On je imao 18, ona 23 kad su se zaljubili, a danas žive američki san Kendall Jenner (Foto: Profimedia) Priča se da ova zanosna brineta voli žene, ali sad su je snimili na krstarenju s NBA košarkašem

Daniel Gibson, koji je zabio 15 koševa za Cleveland, zapečatio je pobjedu Cavaliersa sa slobodnim bacanjima, tri sekunde do kraja.

Bryant je završio utakmicu s 21 pogotkom, a u zadnjoj je četvrtini, u kojoj su Lakersi odigrali 21:12, zabio svega dva koša.

Los Angeles je kratko uživao u vodstvu 78-67 2:15 minute do kraja treće četvrtine, ali onda je Cleveland zabio sljedećih 16 koševa.

Anderson Varejao je zabio 11 koševa i imao 15 skokova u četvrtoj uzastopnoj pobjedi Cavaliersa nad Lakersima.

Lamar Odom je dodao 19 koševa i 11 skokova za Los Angeles dok je Derek Fisher zabio 18, a Andrew Bynum 17.

Skok Anthonyja Cartera četiri sekunde do kraja donio je Denver Nuggetsima pobjedu od 112-111 nad Houston Rocketsima. Carmelo Anthony je zabio 37 pogodaka, a Allen Iverson 36 za pobjedu Nuggetsa.