Inter izborio ostanak u Prvoj HNL

Nogometaši zaprešićkog Intera izborili su opstanak u Prvoj HNL. U uzvratnom susretu kvalifikacija za popunu Prve lige Inter je u Sigetu odigrao 0:0 protiv Hrvatskog dragovoljca i tako sačuvao dva pogotka prednosti iz prve utakmice (2:0).

Bila je to utakmica s vrlo malo pravih prilika, a najveće je imao domaćin.

Pročitajte i ovo Sebastijan kod Zaprešića Policija objavila tko je ubio dva psa dok su bili u šetnji s vlasnicom: "Ispalio je hitce..." Andrej Plenković incident u Osijeku Plenković: "Ustaške pjesme pjevaju oni koji žele zlo reprezentaciji. Njihova namjera je najgora moguća"

Hrvatski dragovoljac je od 34. minute imao igrača više nakon što je isključen Damir Krznar, a domaćin je imao i jedanaesterac, no udarac Mladena Križanovića u 52. minuti je sjajno obranio Marko Šarlija.