I Ronaldo u Al-Ittihadu?
Najbolji saudijski klub al-Ittihad poslao je ponudu madridskom Realu za Brazilca Ronalda, kojeg trener Fabio Capello želi hitno prodati.
Al-Ittihadov predsjednik Mansour al-Balawi pohvalio se novinarima da će u njegovu klubu uskoro zaigrati jedna od najvećih zvijezda, ali pritom nije odao ime tog igrača.
Pročitajte i ovo
"Bojim se da ćete doživjeti šok ako vam kažem njegovo ime", kazao je predsjednik bogatog saudijskog kluba, a novinarima nije puno trebalo da otriju da se radi o Ronaldu.
Španjolski tisak navodi da je iz Saudijske Arabije stigla ponuda od 20 milijuna eura za 30-godišnjeg napadača, nekada najboljega nogometaša svijeta kojeg zadnjih godina muče ozljede i problemi sa kilogramima.
Ukoliko se prodaja Ronalda ostvari Al-Ittihad bi u momčadi imao brazilsku superzvijezdu i Portugalca Luisa Figa, kojeg je al-Ittihad već kupio. Ronaldo i Figo su već zajedno igrali u Realu sve dok Portugalac nije otišao u Inter 2005.
Obavijesti uključene



