Hrvatski kup: Inter - Dinamo 1:2

U prvom susretu četvrtfinala hrvatskog nogometnog Kupa Dinamo je u Zaprešiću pred 1.000 gledatelja pobijedio drugoligaša Inter 2:1 (0:1).

Inter je poveo pogotkom Gulića u 28. minuti, no "modri" su u drugom poluvremenu preokrenuli rezultat. Strijelci su bili Eduardo da Silva (51) i Dino Drpić (54).

Pročitajte i ovo Nabujala Kupa izaziva poplave - 2 Izvanredno stanje FOTO Alarmantno stanje: Kupa u sat vremena narasla 30 centimetara. Situacija u Petrinji se smiruje, Karlovčane vrhunac vala očekuje u subotu Navijači napali policiju - 2 Do Kupa uz molitvu "Oni nisu nikakvi huligani": Poznati splitski svećenik predvodi misu za Torcidaše

U prvom današnjem susretu Hajduk je u Vinkovcima slavio protiv Cibalije 3:2. Pogotke za Hajduk postigli su Tomislav Bušić (13), Mladen Bartolović (15) i Dario Damjanović (90), dok su strijelci za domaćine bili Davor Bagarić (67 - 11m) i Tonči Žilić (69 - autogol).

U srijedu se sastaju Slaven Belupo i Zagreb, te Rijeka i Konovljanin.