Tottenham se s Modrićem provukao u Ligu UEFA

Engleski nogometni premierligaš Tottenham izborio je plasman u natjecanje po skupinama Kupa Uefa. Londonski sastav je u uzvratnom susretu prvog kola odigrao 1:1 u Krakowu protiv Wisle, a kako je u prvom susretu slavio 2:1 plasirao se dalje.

Tottenham je poveo u 58. minuti kada je ubačaj Garetha Balea Wislin igrač Arkadiusz Glowacki skrenuo u vlastitu mrežu. Domaćin je 83. minuti uspio izjednačiti rezultat, a strijelac je bio Brožek. U samoj završnici utakmice domaćin je imao dvije sjajne prilike, no Heurelho Gomes je zaustavio udarce Brožeka i Clebera.

Pročitajte i ovo Slika nije dostupna Radnici DES-a u štrajku 'Mi ćemo ovdje umrijeti, ali nećemo Kerumovim ljudima dopustiti da uđu' Slika nije dostupna Rođen carskim rezom Luka Modrić postao tata

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je za goste do 76. minuti i zaradio je žuti karton, dok Vedran Ćorluka nije nastupio jer je ove sezone već igrao u Kupu Uefa u dresu Manchester Citya.