Trener svih trenera nije krio oduševljenje izborom Kolinde Grabar-Kitarović za predsjednicu Hrvatske.
Podijelite
"Jako sam sretan, bio sam izuzetno napet, ne znam jesam li pred ijednu utakmicu u karijeri bio toliko napet. Jako sam sretan i zadovoljan i poručio bih ovoj drugoj strani, neka to stoički podnesu, kako to dolikuje džentlmenima", istaknuo je Ćiro Blažević.
"Sad kad je to gotovo, razumljivo je da su se upotrebljavale i nedozvoljene stvari da bi se pobijedilo, ali pobijedio je bolji, perspektivniji. To je moje uvjerenje, možda sam malo subjektivan, ali mislim da nisam i jako mi je žao da je ona strana tako nesretna, jer nevjerujem, ne volim nesretne Hrvate", naglasio je trener svih trenera.
Ćiro je otkrio i kako ima spremno i iznenađenje za novu hrvatsku predsjednicu, ali nije otkrio o čemu se radi.
"Naravno da imam poklon, ali dozvolite da to sačuvam za sebe, ali poklon je tu i to trajni. S tatom njezinim sam se dogovorio, on mi je odobrio da mogu napraviti taj poklon", rekao je na kraju Ćiro Blažević.