Njemačka od Nokie traži povrat 41 milijuna eura subvencije

Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Savezna pokrajina Sjeverna Rajna-Vestfalija zatražila je od finske tvrtke Nokia povrat 41 milijuna eura subvencija zbog navodnog neispunjavanja obveza iz ugovora o subvencijama, a državno odvjetništvo je pokrenulo i istragu protiv finske tvrtke zbog sumnje u manipulaciju javnim sredstvima.
Još aktualnosti
 
Pretražite vijesti

Budite u tijeku s najnovijim događanjima

Obavijesti uključene