izvanredna
uživo

UŽIVO Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"

Werder pregazio Bayern usred Muenchena!

U najzanimljivijem dvoboju 5. kola njemačkog nogometnog prvenstva Werder iz Bremena je iznenađujuće kao gost u Muenchenu svladao prvaka Bayern s visokih 5-2.

Nevjerojatno, ali istinito: gosti iz Bremena su čak poveli sa 5-0 pogocima Rosenberga (30, 67), Nalda (45), Ozila (54) i Pizarra (60) da bi na konačnih 2-5 smanjio bivši igrač Werdera Borowski (71, 85). Bio je to jedan od najtežih poraza u povijesti bavarskog kluba na domaćem terenu.

Jurica Vranješ igrao je svih 90 minuta za Werder.

Vodstvo na ljestvici preuzeo je Schalke 04, koji ima bod i utakmicu više od Hamburger SV-a, nakon 1-0 domaće pobjede protiv Eintrachta iz Frankfurta. Jedini pogodak postigao je Farfan (41), a Ivan Rakitić igrao je do 72. minute za Schalke.

Josip Šiminić odigrao je svih 90 minuta za berlinsku Herthu koja je kao gost sa 1-0 svladala Borussiju iz Moenchengladbacha.

Svih 90 minuta igrao je i Mario Cvitanović za Energie iz Cottbusa koji je na svom terenu igrao s Bochumom 1-1.