Simon Wiesenthal traži od njujorške nadbiskupije distanciranje od Thompsona
Centar Simon Vizental zatražio je od njujorške nadbiskupije da se distancira od Marka Perkovića Thompsona.
On bi ovog tjedna trebao održati dva koncerta u prostoru koji je navodno u vlasništvu katoličke crkve.
Pročitajte i ovo
U Centru Simona Wiesenthala su, poziv Thompsonu da nastupi u sjevernoj Americi, usporedili s koncertom kojim bi se u Darfuru veličalo etničko čišćenje.
Thompson bi osim New Yorku trebao nastupiti u Los Angelesu, Chicagu, Clivelandu, San Franciscu, Torontu i Vancuveru.




Obavijesti uključene


