NBA: Sunsi preokrenuli protiv Mavericksa, novi poraz Miamija

Amare Stoudemire i Leandro Barbosa ubacili su po 26 koševa za Phoenix Sunse koji su iskoristili vodstvo 11:2 u zadnjoj četvrtini za pobjedu 109:97 nad Dallas Mavericksima.

Iako su 4 minute prija kraja utakmice vodili 93:91, Dallas Mavericksima za pobjedu nisu bila dostatni ni 36 koševa i 12 skokova Dirka Nowitzkog, ni 29 koševa Jasona Terryja.

Pročitajte i ovo Slika nije dostupna Celebrity svita u Staples Centru Bieber podlegao Rihanninim čarima na All-Star utakmici! Slika nije dostupna EKSKLUZIVNI VIDEO: Prve snimke filma o Draženu i Divcu!

Steve Nash (Suns) je ubacio 24 koša i upisao 13 skokova.

Mavericksi su igrali bez Josha Howarda, Jerryja Stackhousea i Devina Harrisa koji su ozlijeđeni.

U drugoj jučerašnjoj utakmici, Miami Heat je pretrpio deveti uzastopni poraz, ovaj put od Chicago Bullsa.

Kirk Hinrich je za Bullse zabio 24 pogotka, Joe Smith 19 i 11 skokova, Thabo Sefolosha 17 pogodaka i 12 skokova, a Tyrus Thomas 10 koševa i 12 skokova.

Dwayne Wade je za Miami zabio 30 koševa, a Shawn Marion 23.