EP vatrepolo: Hrvatskim juniorima bronca

Hrvatska vaterpolska reprezentacija osvojila je brončanu medalju na Europskom prvenstvu mlađih juniora na Malti. Izabranici Ivana Asića u utakmici za treće mjesto visoko su porazili reprezentativce Grčke sa 10:4 (0:3, 0:2, 1:3, 3:2).

U prve dvije četvrtine mladi Grci nisu uspjeli postići nijedan
pogodak, u trećoj četvrtini dali su samo jedan gol, a preostala tri pogotka Grci su nam postigli u posljednjim minutama.

Među našim igračima najuspješniji strijelac bio je Sandro Sukno s tri postignuta pogotka, Ivan Krapić i Marko Martinić dali su po dva, a po jedan zgoditak Ivan Perić, Josip Šutalo i Duje Živković.

U finalnoj utakmici na EP-u Srbi su pobijedili Mađare 11:9 i tako osvojili zlato.