Dančulović pobjednik utrke Gara ciclistica Millionaria

Tomislav Dančulović iz biciklističkog kluba Loborika pobijedio je u utrci Gara ciclistica Millionaria, nakon što je dan ranije njegov momčadski kolega Hrvoje Miholjević ostvario pobjedu na Velikoj nagradi Capodarco.

Dančulović je stazu dugačku 156 kilometara svladao za četiri sata, osam minuta i 12 sekundi, pobijedivši s dvije sekunde prednosti ispred ruskog reprezentativca Jegora Filina, a treće mjesto s 13 sekundi zaostatka osvojio je domaći biciklist Francesco de Bonis.

Pročitajte i ovo Utrka Holjevka Tradicionalna utrka Holjevka zatvara promet dijelom Zagreba: Pogledajte alternativne pravce Ilustracija HAK upozorava Održava se velika biciklistička utrka: Pogledajte koja će cesta biti zatvorena

Hrvoje Miholjević je s 46 sekundi zaostatka osvojio peto mjesto, a Emanuel Kišerlovski bio je 24.