Obavijesti Video Pretražite Navigacija
Bernardić uvjeren u pobjedu

VIDEO: Mlade snage pokušavaju svrgnuti Bandića

Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Davor Bernardić najmlađi saborski zastupnik, mjesec dana prije izbora odlučio se kandidirati za šefa SDP-a.

I dok Bandić iritira vrh stranke svojim dvosmislenim izjavama, čini se da je dijelu njegovih stranačkih kolega dosta njegovog vladanja.

Pročitajte i ovo Slika nije dostupna Prozvao gradonačelnika Bernardić: Bandić ne poštuje zakon Slika nije dostupna OIB ne funkcionira SDP: U Zagrebu se cijene vrtića neće mijenjati

>> 'Kandidira li se, za Bandića više nema mjesta u SDP-u'

'Mi smo velika stranka i postoje ljudi koji različito misle. Mislim da sva ta različita mišljenja mogu povezati i biti kohezivni faktor u SDP-u. Zato imam podršku velikog broja ljudi', rekao nam je Bernardić. Mladi SDP-ovac ne vjeruje da će se dogoditi raskol u SDP-u. 'SDP iz svakog sukoba izlazi jači. Stranka smo koja je prevladala sukobe i znat će ih prevladati u svakom trenutku', mišljenja je Bandićev izazivač.

Kako će surađivati kao šef gradskog SDP-a s Bandićem gradonačelnikom

Kako će izgledati suradnja novog predsjednika gradske organizacije i Bandića ukoliko ostane gradonačelnik? Razgovarat ćemo jer je u razgovoru tajna i uspjeh svake suradnje, odgovara Bernardić. Što se tiče podrške predsjednika Milanovića, Bernardić tvrdi da se s nikim nije konzultirao o kandidaturi, pa ni s njim. 'Predsjednik Milanović je prvi sam najavio svoju kandidaturu i unio nove demokratske norme u stranku,' podsjeća Bernardić.

Mladi Bernardić kaže da vjeruje u pobjedu jer se ne bi kandidirao da ne vjeruje.

Povezane teme

Još brže do
svakodnevnih vijesti.

Preuzmi novu DNEVNIK.hr aplikaciju
Još aktualnosti
Još vijesti
Pretražite vijesti

Budite u tijeku s najnovijim događanjima

Obavijesti uključene