"Voda se digla na nekim mjestima da se ne može ni prolaziti, a neka drva uz obalu su već do polovice potopljena", javio nam je čitatelj.
Hrvatske vode su zbog poplave donijele rješenja o uspostavi izvanrednih mjera obrane od poplava na dionicama na Dravi i , izvijestilo je u subotu ujutro Ravnateljstvo civilne zaštite.
"Sve angažirane operativne snage i sudionici sustava civilne zaštite su i danas na terenu, gdje poduzimaju mjere obrane od poplave te pomno prate situaciju", izvijestili su iz Ravnateljstva.
[Obrana od poplava]
✅Sve angažirane operativne snage i sudionici sustava civilne zaštite su i danas na terenu, gdje poduzimaju mjere obrane od poplave te pomno prate situaciju. U pripravnosti su i dodatne snage koje će biti aktivirane u slučaju potrebe➡️ https://t.co/q8uekn3REDpic.twitter.com/CEzxVTdltF
— Ravnateljstvo civilne zaštite MUP-RH (@RavnateljstvoCZ) August 5, 2023