Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Poštovani kandidati, birači i gledatelji Nove TV. Tijekom jutra dogodio se manji kvar u programskom sustavu zbog kojega je emitirano predstavljanje kandidata koji su na programu trebali biti sutra, 8. studenoga.


Predstavljanje kandidata koje je trebalo biti emitirano danas, 7. studenoga, na programu će se, stoga, naći sutra.
Nadamo se da ćete imati razumijevanja i uvažiti našu ispriku.
Unaprijed hvala. 

Redoslijed emitiranja kandidata 08.11. 2007. u 8:27

Vezani članci Parlamentarni izbori 2020. Raspored predstavljanja kandidata za izbor zastupnika u Hrvatski sabor 2020. godine Slika nije dostupna Termini snimanja – Predstavljanje kandidata za predsjednika RH

1. Mirela Bušljata Felc, Hrvatska stranka prava; 8:27h (traje 4:13 min) 

2. Viktor Filima, Neovisni kandidat; 8:31:13h (traje 3:05 min) 

3. Sulejman Tabaković, Neovisni kandidat; 8:34:18h (traje 4:37 min) 

4. Tonči Tadić, Neovisna lista; 8:38:55h (traje 4:18 min) 

5. Šemso Tanković; Stranka demokratske akcije Hrvatske ; 8:43:13h (traje 4:52 min) 

6. Zdravko Dužić, Neovisna lista; 8:48:05h (traje 4:25) 

>> Objavljeni termini snimanja za predstavljanje programa kandidata

>> Pravila Nove TV za praćenje predizborne kampanje

U emisiji koja je emitirana 07.11.2007. u 8:28, predstavili su se kandidati:

1. Sebastijan Palić, Hrvatska kršćanska demokratska stranka; 8:28h (traje 4:43 min) 

2. Mladen Novosel, Hrvatska radnička stranka; 8:32:43h (traje 2:42 min) 

3. Nada Bajić, Hrvatska narodna stranka - liberalni demokrati; 8:35:25h (traje 4:04 min) 

4. Bajro Bajrić; Udruga Romi za Rome Hrvatske; 8:39:29h (traje 4:26 min) 

5. Marijan Marinko Filipović, Autohtona - Hrvatska seljačka stranka; 8:43:55h (4:06 min) 

6. Juraj Plenković; Alijansa za pravnu državu; 8:48:01h (traje 4:34min)

Ukupno trajanje: 25:36h

Predstavljanje svojih programa nisu iskoristile sljedeće stranke i kandidati te time izgubile pravo na predstavljanje: 

1. Zdenka Čuhnil, neovisni kandidat 

2. Gospodarska stranka 

3. Hrvatska demokratska seljačka stranka 

4. Bošnjačka nacionalna zajednica za grad Dubrovnik i Dubrovačko-neretvansku županiju 

5. Zelena stranka – zelena alternativa 

6. Hrvatska stranka zelenih – eko savez 

7. Udruga Bošnjaka, branitelja Domovinskog rata Hrvatske, ogranak grada Zagreba 

8. Nusret Seferović, neovisni kandidat 

9. Partija podunavskih Srba 

10. Udruga Roma Valpovštine

11. Kulturno umjetničko društvo „Osif Kostelnik“ Vukovar 

12. Jadranska socijaldemokratska stranka Hrvatske 

13. Primorsko goranski savez 

14. Slavonsko- baranjska hrvatska stranka 

15. Branko Stojković, Neovisna lista 

16. udruga „Za boljitak“ Roma Goričan 

17. Ivan Miler, Neovisni kandidat 

18. Međimurski demokratski savez 

19. Zagorska demokratska stranka 

20. Albansko društvo u Hrvatskoj „Shkendija“ 

21. Sead Hasanović, Neovisni kandidat

Još brže do svakodnevnih vijesti prilagođenih tebi. PREUZMI novu Još lakše do najnovijih vijesti o poznatima. Preuzmi novu DNEVNIK.hr aplikaciju