Alarmatno upozorenje stiže s otoka Hvara. Istočni dio otoka, općina Sućuraj koja vrvi turistima, nema vode jer su im dotok zatvorili u Makarskoj - kako se i sami ne bi našli u problemu s nestašicom. Načelnik hvarske općine Sućuraj u telefonskom nam je razgovoru rekao kako su još u nedjelju ujutro obavijestili ministarstvo obrane, a u nedjelju navečer prema Hvaru je trebala krenuti dostava vode brodom.
Na Hvaru otkriveni tragovi tsunamija zbog kojeg su izumrli dinosauri
'Ljudi su ogorčeni, čak govore da će blokirati trajekt, cestu ako se problem nastavi. Prvi je udarni vikend, a mi ostali bez vode, to je sramota za nas i hrvatski turizam', rekao nam je načelnik Ivan Slavić.
DNEVNIK.hr pratite putem iPhone/iPad | Android | Twitter | Facebook
-
Ostao gorak okus u ustima
Popili dvije kave pa doživjeli šok: "Odbila sam platiti i krenulo je natezanje"
-
Kolege u šoku
Iznenada preminuo glazbeni urednik Hrvatskog radija: "Posvećen glazbi, uvijek je tražio ono najbolje"
-
O njima priču donijelo i Provjereno
Boba i Ljilja uskoro bi mogle dobiti novi dom: U humanitarnoj akciji dosad prikupljeno oko sto tisuća eura, a dobile su i paket od - Maje Šuput