Iako još nije objavljeno službeno policijsko priopćenje, gotovo se sa sigurnošću može ustvrditi da je 22-godišnji crnogorski maneken Filip Kapisoda ubio svoju djevojku, 32-godišnju Kseniju Pajčin, a zatim pucao sebi u usta. Prema izvorima Pressa, pjevačica je željela napustiti stan, kad ju je Kapisoda sustigao i pucao joj u glavu na izlazu vratima.
'Ksenija je na sebi imala jaknu, znači da je bila spremna za izlazak. To što smo tijelo pronašli u hodniku pokazuje da ju je Kapisoda sustigao skoro na samim vratima. U prilog takvom zaključku govori i to što je on bio samo u majici i trapericama, što znači da nisu zajedno namjeravali izaći. Očito je da ju je pokušao zaustaviti, a kada nije uspio, ispalio joj je metak u glavu', rekao je za Press neimenovani policijski izvor, koji je ustvrdio i da Filip Kapisoda nije imao dozvolu za pištolj koji je pronađen pored njegova tijela.
Tragedija se dogodila u stanu Ksenijine majke Ljubice, gdje je pjevačica povremeno živjela s Filipom Kapisodom. Posljednja tri tjedna par je u stanu boravio bez Ljubice, koja je za to vrijeme njegovala teško bolesnu Ksenijinu baku. 'Jedan susjed je iz njihovog stana u utorak oko 17 sati čuo vrisku i ciku, a primijetio je i da Ksenijin pas neobično laje. Pozvao je Ksenijinu majku, a kad su provalili u stan vidjeli su beživotna tijela u lokvi krvi', izjavila je susjeda nesretnog para, dodavši: 'Rekla mi je da se nema namjere udavati za Filipa, jer je on jako mlad i još nije za brak. Govorila je da joj smeta što je jako ljubomoran. Mislim da je Ksenija htjela karijeru, a Filip dom i obitelj.
Nekoliko prijatelja Ksenije Pajčin ovih dana medijima otkriva kako je pjevačica imala plan da ostavila svog mladog dečka. Posljednja svađa prije kobnog utorka, dogodila se u nedjelju, kada Pajčin nije htjela pustiti Kapisodu u zgradu, na što je ovaj vikao ispod njezinog prozora, a zatim uspio razjaren ući u njezin stan, provalivši nogom vrata. Na to su susjedi pozvali policijsku patrolu, a jedan od policajaca za Press je izjavio da im je 'Kapisoda otvorio vrata, a Pajčin je sjedila u fotelji. Ona je bila raščupana, a on sav izgreban'. Policiju su ispratili obećanjem da će se smiriti te da više neće raditi probleme.
Pročitajte i ovo
Blok aktualnosti IN magazina
Kapisoda je Kseniji prislonio pištolj na glavu i opalio
Ispovijest Jelene Rogan..
Ksenija Pajčin ubijena zbog SMS poruke
UHIĆENE MALOLJETNICE
Raspetljava se misteriozna smrt mladića: Tijelo su mu našli u potoku, navodno je bičevan
meteorolog Ivan Čačić
Stiže promjena vremena: Evo na kojim se područjima očekuju tuča i olujni vjetar
Thompsonov koncert
Policija pronašla ljude koji su pjevali ustaške pjesme
>> VIDEO 'Prizor je bio jeziv. Ksenijina glava bila je oblivena krvlju.'
>> Ksenija Pajčin i Filip Kapisoda pronađeni mrtvi
>> Ksenija Pajčin: Grudi su moje, sama sam ih platila!
Internetsko izdanje magazina Press donosi i izjavu pjevačice Goge Sekulić, bliske Kapisodine prijateljice, koja otkriva da su se Ksenija i Filip u zadnje vrijeme svakodnevno tukli. 'Filipa je majka molila da prekine vezu sa Ksenijom. Posljednji put sam ga vidjela prije tri dana, djelovao je potišteno, s neobrijanom bradom. Njegov otac ne dopušta da se sahrane zajedno', istaknula je Goga Sekulić.