Danijel Srb, predsjednik HSP-a u Osijeku komentirao je navode izrečene na suđenju bivšem premijeru Ivi Sanaderu.
Podijelite
'Nemam namjeru biti sudac u procesu pa ću pričekati presudu. No, ako se navodi koji su izrečeni na suđenju bivšem premijeru Sanaderu u slučaju prodaje INA-e pokažu točnim, onda se u Hrvatskoj mora suditi za veleizdaju', rekao je Danijel Srb, predsjednik HSP-a u Osijeku pred novinarima.
Dodao je kako je to gore od prodaje teritorija Baranje ili Istre jer INA predstavlja kontrolu krvotoka nad Hrvatskom koji, kaže, ne vjeruje da ćemo moći vratiti.
'Očekujem da Vlada povuče potez i blokira upravljačka prava do okončanja sudskog procesa. Pored toga imamo još jedan problem jer je u Nadzorni odbor ove kompanije imenovana osoba koja se nalazi na optuženičkoj klupi u Mađarskoj', rekao je Srb. (Agencija VLM)