'Otišao sam na prijateljev rođendan, to mi je kolega iz razreda. Bio sam umoran jer smo se vratili iz Splita, a kad sam stigao na proslavu, prvo je pitanje bilo: Jesi ti Srbin?', ispričao je za Radio Mrežnicu pretučeni 17-godišnjak.
>> Apel javnosti predsjednika Medveščaka - za nasilje nema opravdanja
'Rekao sam da, a oni su mi odgovorili: ja bih na tvom mjestu otišao', ispričao je mladić.
Kad je izašao, kaže da su petorica krenula za njim i bacila ga na pod, te počela tući. Mladi nogometaš je zadobio lakše ozljede glave, rebara i leđa. Kaže da je, po svemu sudeći, motiv upravo taj što je Srbin. Kaže da su mu rekli i da ne smije prilaziti jednoj djevojci koja mu je, inače, prijateljica, jer je jedan od napadača navodno u nju zaljubljen, piše Radio Mrežnica.
Mladi nogometaš je čuo da mu u klubu spremaju disciplinsku kaznu te kaže da mu je žao jer nije imao nikakvu lošu namjeru odlazeći prijatelju na rođendan.
-
Došlo do pucnjave
Velika tragedija: Trogodišnje dijete i dvoje mladih ubijeno tijekom svađe oko prodaje psa
-
Hrvatsko bilo
Osnovana nova politička stranka: Vodi ju bivša ministrica
-
izvanredno obraćanje
Oglasio se Vučić, optužio Kurtija da je isprovocirao incidente na Kosovu: "Ubijena su trojica Srba"