U velikom "Old Firm" derbiju Škotske lige Glasgow Rangersi su kao gosti svladali najveće rivale iz Celtica sa čak 4:2.

Pogotke su za Celtic dali Samaras (39) i Nakamura (90), dok su veliku pobjedu Rangersima osigurali Cousin (37), Miller (53, 79) i Mendes (63). U 75. minuti isključen je igrač Rangersa Cousin, a dvije minute kasnije domaći van Hesselink.

Vezani članci Zagovornici škotske neovisnosti čekaju odluku Vrhovnog suda u Londonu Vrhovni sud zabranio Škotskoj referendum o odcjepljenju: "Razotkriven mit o UK-u kao dobrovoljnom partnerstvu" Udar groma u Škotskoj - 4 Spektakularna snimka udara groma oduzima dah: Znate li koje mjesto na Zemlji prima najviše udaraca?

Na tablici prvo mjesto dijele Kilmanrock i Rangersi sa po 10 bodova, dok Celtic ima tri boda zaostatka, nakon 4 odigrana kola.

Još brže do svakodnevnih vijesti prilagođenih tebi. PREUZMI novu Još lakše do najnovijih vijesti o poznatima. Preuzmi novu DNEVNIK.hr aplikaciju