Kvalifikacije LP: Spartak - Dynamo Kiev 1:4

Nogometaši kijevskog Dynama načinili su veliki korak prema plasmanu u Ligu prvaka. U prvom susretu trećeg pretkola Dynamo je u Moskvi pobijedio Spartak 4:1 i sada mirno dočekuje uzvrat u Kijevu.

Spartak je poveo već u četvrtoj minuti pogotkom Bazhenova, no gosti su posve okrenuli rezultat, a strijelci su bili Bangoura (28, 46) i Milevski (45, 85).

Pročitajte i ovo Dmitrij Peskov I granatiranja Donecka Nakon požara u plinskom terminalu Kremlj optužio Kijev: "Nastavljaju pokazivati svoje bestijalno lice" U tijeku žestoki napadi na Kijev ima mrtvih i ranjenih VIDEO Rusi brutalno napadaju ukrajinske gradove, odjekuju eksplozije i sirene: Oglasio se i Zelenski

Na vratima ruskog sastava branio je vratar hrvatske reprezentacije Stipe Pletikosa, dok je za Dynamo svih 90 minuta odigrao Ognjen Vukojević.

Uzvratni susret je 27. kolovoza u Kijevu.