U svom tjednom intervjuu Mirna Berend će u ovo predblagdansko vrijeme u IN magazinu ugostiti kontroverznog svećenika don Anđelka Kaćunka. Poznati svećenik svojim je izjavama i postupcima često punio novinske stupce zbog čega je premješten iz Zagreba u Liku.
Podijelite
Za kontroverznog velečasnog Mirna je pripremila isto takva pitanja. Gledatelji će saznati kako se snašao u hladnoj Lici i da li je uistinu 'crna ovca' u crkvenom stadu ili je premješten iz nekog javnosti nepoznatog razloga.
Smatra li Kaćunko da je Božić u vrijeme sveopćeg konzumerizma izgubio svoj smisao? Mirnu će zanimati i da li je don Kaćunko ikada morao birati između vjere i voljene žene.
Ono što javnosti posebno zanima odgovor je na pitanje živi li crkva u skladu s onim što propovijeda, budući da u vrijeme neimaštine i siromaštva gradi skupa mramorna zdanja nuncijata i biskupske konferencije.