Pripadnici nizozemskog bataljuna UN-a posjetili Srebrenicu
Dvanaest bivših pripadnika nizozemskog bataljuna UN-ovih mirovnih postrojbi u BiH s obiteljima je posjetilo Srebrenicu.
Prvi put nakon masakra 1995-te vidjeli su grad koji su trebali zaštiti od srpskih napada.
Pročitajte i ovo
Više u video prilogu.




Obavijesti uključene


