Svindalu super-kombinacija, Zrnčić Dim 23.

Norvežanin Aksel Lund Svindal pobjednik je prve super-kombinacije skijaša ove sezone koja se boduje u poretku za Svjetski kup, dok je hrvatski skijaš Natko Zrnčić Dim zauzeo 23. mjesto.

Svindal je nakon spusta i slaloma održanih u Beaver Creeku slavio s rezultatom 2:06.75 sekunde. Drugi je bio Švicarac Marc Berthod (+0.19), a treći Austrijanac Rainer Schoenfelfer (+0.37). Najbolji nakon spusta Amerikanac Bode Miller nije završio slalom.

Pročitajte i ovo Mjesto pronalaska skijaša na planini Tete Blanche - 4 Tragičan kraj potrage Dramatični posljednji trenuci stradalih skijaša: Lopaticama pokušali iskopati špilju kako bi se sakrili Odmorište Zermatt Planina Matterhorn Šestero ljudi nestalo tijekom skijanja: Policija bez novih informacija i nakon akcije potrage

Nastupio je i hrvatski skijaš Natko Zrnčić Dim koji je ostvario
rezultat 2:12.17, kasnivši za pobjednikom 5.43 sekunde. Zrnčić Dim je osvojio ukupno 23. mjesto.