Njemačka: Petrić strijelac, Borussia-Schalke 2:3

Hrvatski nogometni reprezentativac Mladen Petrić postigao je pogodak za Borussiju iz Dortmunda, ali njegov je sastav pretrpio 2-3 poraz od velikih suparnika iz Gelsenkirchena, Schalkea 04, u 19. kolu njemačkog prvenstva.

Petrić je pogodio za 2-2 u 50. minuti, ali Schalke je odnio sva tri boda iz Dortmunda zahvaljujući golu Ernsta (82).

Petrić i Robert Kovač odigrali su svih 90 minuta za Borussiju, dok je Ivan Rakitić za Schalke igrao do 77. minute.

U dvoboju dvije prvoplasirane momčadi na ljestvici Bayern i Werder su u Muenchenu odigrali 1-1. Poveli su gosti preko Diega (6), a izjednačio je Ze Roberto (32). U momčadi Werdera nije igrao niti jedan od dvojice hrvatskih igrača.