Nezaustavljiv Mladen Petrić

U susretu 18. kola švicarskog nogometnog prvenstva Basel je kao gost pobijedio Aarau 3:2, a dva pogotka za goste postigao je hrvatski reprezentativac Mladen Petrić.

Napadač hrvatske vrste postigao je prvi i posljednji pogodak na utakmici. U 25. minuti je doveo Basel u vodstvo, a devet minuta prije kraja utakmice osigurao i pobjedu.

Pročitajte i ovo Slika nije dostupna ČESTITAMO DOBITNIKU! Provjerite vaše listiće: U Hrvatskoj pogođena petica na Eurojackpotu, pogledajte koliko će sretni dobitnik spremiti u džep Slika nije dostupna Napad na Bar U pucnjavi u Baselu dvoje mrtvih, jedan teško ranjen

Pogodak za Basel postigao je i Kuzmanović (35), dok su strijelci za Aarau bili Achiou (45) i Zanni (67).