Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Rezultati drugog kola nogometne Lige UEFA i poredak po skupinama:


SKUPINA A:

Larissa - Zenit 2-3 (Alexandrou 58, Fotakis 62 / Pogrebnjak 39, Zirjanov 70, Tekke 78)

Vezani članci Slika nije dostupna Kup UEFA mijenja naziv Slika nije dostupna Kup UEFA: Stigla Sparta, Ivanković 'preuzima rizik'

Nuernberg - Everton 0-2 (Arteta 83-11m, Anichebe 88) - LEON BENKO ušao je u igru za Nuernberg u 86. minuti

TABLICA:

1. Everton 2 2 0 0 5 1 6

2. Zenit 2 1 1 0 4 3 4

3. AZ Alkmaar 1 0 1 0 1 1 1

4. Nuernberg 1 0 0 1 0 2 0

5. Larissa 2 0 0 2 3 6 0

SKUPINA B:

FC Kopenhagen - Panathinaikos 0-1 (N'Doye 15) - MARIO GALINOVIĆ branio je čitavu utakmicu za Panathinaikos, a ANTE ŠERIĆ je ušao u igru u 88. minuti

Aberdeen - Lokomotiv M. 1-1 (Diamond 27 / Ivanović 45)

TABLICA:

1. Panathinaikos 2 2 0 0 4 0 6

2. Lokomotiv M. 2 0 2 0 4 4 2

3. Atletico 1 0 1 0 3 3 1

4. Aberdeen 2 0 1 1 1 4 1

5. FC Kopenhagen 1 0 0 1 0 1 0

SKUPINA C:

Mlada Boleslav - Villarreal 1-2 (Mendy 90 / Nihat 33, Santi Cazorla 55)

Fiorentina - Elfsborg 6-1 (Joergensen 4, 78, Vieri 5, Donadel 62, Kroeldrup 65, Di Carmine 87 / Ishizaki 41)

TABLICA:

1. Fiorentina 2 1 1 0 7 2 4

2. Villarreal 2 1 1 0 3 2 4

3. AEK 1 0 1 0 1 1 1

4. Elfsborg 2 0 1 1 2 7 1

5. Mlada Boleslav 1 0 0 1 1 2 0 

SKUPINA D:

DINAMO ZAGREB - Basel 0-0

Rennes - Brann 1-1 (Br. Cheyrou 87-pen / Karadas 24)

TABLICA:

1. Basel 2 1 1 0 1 0 4

2. Hamburger SV 1 1 0 0 1 0 3

3. DINAMO Z. 1 0 1 0 0 0 1

4. Brann 2 0 1 1 1 2 1

5. Rennes 2 0 1 1 1 2 1

SKUPINA E:

Spartak Moskva - Bayer Leverkusen 2-1 (Pavljučenko 63-11m, Mozart 77-11m / Freier 90) - STIPE PLETIKOSA branio cijelu utakmicu za Spartak

Toulouse - Sparta P. 2-3 (Elmander 14, Mansare 80 / Kisel 67, 88, Došek 69)

TABLICA:

1. Zurich 1 1 0 0 2 1 3

2. Spartak M. 1 1 0 0 2 1 3

3. Sparta 2 1 0 1 4 4 3

4. Bayer 2 1 0 1 2 2 3

5. Toulouse 2 0 0 2 2 4 0

SKUPINA F:

Bayern - Bolton Wanderers 2-2 (Podolski 30, 49 / R. Gardner 8, K. Davies 82)

Aris - Crvena zvezda 3-0 (Papazoglou 76, 89, Koke 90)

TABLICA:

1. Bayern 2 1 1 0 5 4 4

2. Aris 1 1 0 0 3 0 3

3. Bolton Wanderers 2 0 2 0 3 3 2

4. Braga 1 0 1 0 1 1 1

5. Crvena zvezda 2 0 0 2 2 6 0

SKUPINA G:

Hapoel TA - Tottenham Hotspur 0-2 (Robbie Keane 26, Berbatov 32)

Aalborg BK - Anderlecht 1-1 (Lindstroem 86 / Jakobssen 59-ag)

TABLICA:

1. Anderlecht 2 1 1 0 3 1 4

2. Tottenham Hotspur 2 1 0 1 3 2 3

3. Getafe 1 1 0 0 2 1 3

4. Aalborg BK 1 0 1 0 1 1 1

5. Hapoel TA 2 0 0 2 0 4 0

SKUPINA H:

Galatasaray - Helsingborg 2-3 (Nonda 44, 90 / Larsson 31, Omotoyossi 39, C. Andersson 75)

Austria B. - Bordeaux 1-2 (Kuljić 5 / Chamakh 45, Wendel 88-11m)

TABLICA:

1. Bordeaux 2 2 0 0 4 2 6

2. Helsingborg 2 1 1 0 4 3 4

3. Panionios 1 0 1 0 1 1 1

4. Austria B. 1 0 0 1 1 2 0

5. Galatasaray 2 0 0 2 3 5 0