Streljaštvo: Cainero najbolja u skeetu

Talijanka Chiara Cainero osvojila je zlatnu olimpijsku medalju u streljaštvu u disciplini skeet.

Caneiro je slavila sa 93 pogotka koliko su imale i drugoplasirana Amerikanka Kimberly Rhode i trećeplasirana Njemica Christine Brinker. Međutim, Talijanka je bila najbolja u dodatnom raspucavanju. Dodatni krug je odlučivao i o četvrtoj i petoj poziciji.

Pročitajte i ovo Uspjeh hrvatskih vojnika (Foto: MORH) Pješačko naoružanje Hrvatski vojnici u Litvi osvojili prvo mjesto na međunarodnom natjecanju u streljaštvu Slika nije dostupna Petar Gorša osvojio 37. mjesto, zlato Indijcu

Olimpijska pobjednica iz Atene Mađarica Diana Igaly nije se uspjela plasirati u finale i na koncu je bila tek na 13. mjestu.