Južnokorejski astronaut letjet će u svemir 2008. godine
Moskva i Seul trebali bi 7. prosinca potpisati sporazum o letu u svemir prvog južnokorejskog astronauta u ruskoj letjelici Sojuz u proljeće 2008., izjavio je glasnogovornik ruske svemirske agencije Roskosmos Igor Panarin.






