Nogometaši ruskog prvaka Zenita iz Sankt Peterburga plasirali su se u polufinale Kupa UEFA iako su u uzvratnoj utakmici na svom stadionu poraženi od Bayer Leverkusena sa 1:0 pogotkom Buljikina u 18. minuti.

Zenit je prošao zahvaljujući sjajnoj pobjedi od 4:1 na prvoj utakmici u Leverkusenu. U uzvratu je mogao barem do izjednačenja da Timoščuk u 85. minuti nije promašio kazneni udarac.

Vezani članci Slika nije dostupna Ruski ministar sporta oštro kritizirao optužbe za namještanje Slika nije dostupna Kup UEFA mijenja naziv

Za klub iz Sankt Peterburga je svih 90 minuta odigrao Vinkovčanin Ivica Križanac, a Zenit u polufinalu čeka boljega iz dvoboja Getafe - Bayern.

Zenit St. Petersburg: Malafejev - Anjukov, Širokov, KRIŽANAC, Sirl - Denisov, Timoščuk, Zirijanov - Aršavin, Fajsulin (87. Radimov) - Pogrebnjak

Bayer Leverkusen: Adler - Castro, Callsen-Bracker, Haggui, Sarpei - Sinkiewicz, Schwegler (59. Rolfes) - Freier (68. Kiesling), Schneider, Dum (75. Gekas) - Buljikin

Još brže do svakodnevnih vijesti prilagođenih tebi. PREUZMI novu Još lakše do najnovijih vijesti o poznatima. Preuzmi novu DNEVNIK.hr aplikaciju