Hrvatska nogometna reprezentacija je rezultatom od 3:1 slavila protiv Škotske, što je izazvalo val veselja diljem Hrvatske.

Galerija Slavlje nakon pobjede protiv Škotske Slavlje nakon pobjede protiv Škotske Slavlje nakon pobjede protiv Škotske - 1 +3 Slavlje nakon pobjede protiv Škotske - 2

Vatreni su protiv Škotske poveli u 17. minuti i to golom Nikole Vlašića, da bi Škoti izjednačili u završnici prvog dijela.

Vezani članci Slobodan Marendić - 1 Policija uoči utakmice Hajduka i Rijeke objavila uvjete za ulazak navijača na stadion: "I gostujući i domaći navijači imaju isti tretman" Policijska zapljena prije utakmice Dinamo-Hajduk na Maksimiru - 3 FOTO Pogledajte što je policija pronašla kod navijača prije utakmice na Maksimiru

Hrvatska je do novog vodstva stigla u 62. minuti sjajnim pogotkom kapetana Luke Modrića, a u 77. minuti Ivan Perišić postavio je konačnih 3:1 i osigurao veliko slavlje diljem Hrvatske.

Na zagrebačkom Trgu bana Jelačića pjevao je Miroslav Škoro, a neki su se navijači nakon utakmice okupali u Manduševcu.

Snimke slavlja diljem Hrvatske možete pogledati u priloženom videu na vrhu članka.

Još brže do svakodnevnih vijesti prilagođenih tebi. PREUZMI novu Još lakše do najnovijih vijesti o poznatima. Preuzmi novu DNEVNIK.hr aplikaciju