Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Donosimo vam redoslijed predstavljanja programa kandidata na dan 15. studeni 2007. godine.


Emisija se emitira 15.11.2007. u 8:25h

Vezani članci Zoran Milanović i Andrej Plenković Ustavni sud ne ide na ruku Milanoviću: "Za Vrhovni sud može predložiti samo kandidata koji se javio na javni poziv" Slika nije dostupna Predstavljanje programa kandidata na dan 13. studenog

Redoslijed emitiranja kandidata: 

1. Hamdija Malić, Bošnjačka nacionalna zajednica Labina; 8:25h (traje 4:52 min)
2. Srećko Butorac, Hrvatski demokršćani; 8:29:52h (traje 3:47 min)
3. Hamdija Malić, Udruga Bošnjaka branitelja Dom. rata Hrvatske Dubrovnika i Dub.- neretvanske županije; 8:33:39h (traje 4:53 min)
4. Grgo Tomislav Antičić, Hrvatski zbor; 8:38:32h (traje 4:45 min)
5. Slaven Letica, Neovisna lista; 8:43:17h (traje 4:45 min)
6. Marija Jelinčić, Demokratska stranka žena; 8:48:02h (traje 4:58 min) 

Emisija ukupno traje 28:46 min 

Predstavljanje svojih programa nisu iskoristile sljedeće stranke i kandidati te time izgubile pravo na predstavljanje: 

1. Zdenka Čuhnil, neovisni kandidat 

2. Gospodarska stranka 

3. Hrvatska demokratska seljačka stranka 

4. Bošnjačka nacionalna zajednica za grad Dubrovnik i Dubrovačko-neretvansku županiju 

5. Zelena stranka – zelena alternativa 

6. Hrvatska stranka zelenih – eko savez 

7. Udruga Bošnjaka, branitelja Domovinskog rata Hrvatske, ogranak grada Zagreba 

8. Nusret Seferović, neovisni kandidat 

9. Partija podunavskih Srba 

10. Udruga Roma Valpovštine 

11. Kulturno umjetničko društvo „Osif Kostelnik“ Vukovar 

12. Jadranska socijaldemokratska stranka Hrvatske 

13. Primorsko goranski savez 

14. Slavonsko- baranjska hrvatska stranka 

15. Branko Stojković, Neovisna lista 

16. udruga „Za boljitak“ Roma Goričan 

17. Ivan Miler, Neovisni kandidat 

18. Međimurski demokratski savez 

19. Zagorska demokratska stranka 

20. Albansko društvo u Hrvatskoj „Shkendija“ 

21. Sead Hasanović, Neovisni kandidat 

22. Udruga romskog prijateljstva „Luna" 

23. Savez mađarskih udruga 

24. Hrvatska stranka nezaposlenih 

25. Hrvatska romska demokratska stranka 

26. Hrvatski demokratski savez Slavonije i Baranje 

27. Zajednica Makedonaca u Republici Hrvatskoj 

28. Demokratska stranka umirovljenika 

29. Kulturno umjetničko društvo „Joakim Hardi" Petrovci 

30. Zelena alternativa- stranka potrošača 

31. Istarski socijaldemokratski forum- Foro social democratici Istriano 

32. Socijaldemokratska partija Hrvatske 

33. Dalmatinska liberalna stranka 

34. Lista za Rijeku 

35. Neovisni kandidat Furio Radin 

36. Stranka umirovljenika 

37. Moje malo međimurje 

38. Istarska socijaldemokratska nezavisna stranka 

39. Neovisna lista, Jerko Ivanković Lijanović 

40. Abeceda demokracije 

41. Antun Laslo, Neovisna lista 

42. Savez Slovaka- Zvaz Slovakov 

43. Jurica Tucak, Neovisna lista 

44. Jasna Vaniček Fila, Neovisni kandidat 

45. Akcija socijaldemokrata Hrvatske 

46. Društvo učitelja i romskih pomagača „Izvor“ 

47. Denis Stefan, Neovisni kandidat 

48. Akcija mladih 

49. Juraj Fofonjka, Neovisni kandidat 

50. Vlado Cabrnoh, Neovisni kandidat 

51. Demokratska zajednica Mađara Hrvatske 

52. Zagorska stranka 

53. Udruga Roma Bajaša Međimurske županije 

54. Vladimir Bilek, Neovisni kandidat

Neovisni kandidat Tibor Varga pristupio je snimanju, ali je pismenim putem zatražio da se njegova snimka ne emitira. 

SDP se unaprijed odrekao prava na predstavljanje.