Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Donosimo vam redoslijed predstavljanja programa kandidata na dan 13. studenog 2007. godine.


Redoslijed emitiranja kandidata 13.11.2007.


1. Dražen Breglec, Hrvatska socijalno-liberalna stranka; 8:20h (traje 4:53 min)

Vezani članci Predsjednički izbori (Foto: Dnevnik.hr) Termini snimanja – Predstavljanje kandidata za predsjednika RH Miroslav Škoro neće pjevati u Donjem Miholjcu(Foto: Dnevnik.hr) Što nas sve još čeka: Pjevaju bećarce, najavljuju skakanje padobranom.... "Nije ovo pretkampanja, ovo je žestoka kampanja"

2. Lovro Rumora, Zeleni Hrvatske; 8:24:53h (4:32 min)

3. Hamdija Malić, Udruga Bošnjaka branitelja Dom. rata Hrvatske; 8:29:25h (traje 4:47min)

4. Hrvoje Hitrec, Neovisna lista; 8:34:12 (traje 4:32 min)

5. Slavko Vukšić, Demokratska stranka slavonske ravnice; 8:38:53h (traje 4:32 min)

6. mr. sc. Đula Rušinović Sunara; Neovisna lista; 8:43:25h (traje 4:50)


Emisija ukupno traje 29:14


>> Objavljeni termini snimanja za predstavljanje programa kandidata

>> Pravila Nove TV za praćenje predizborne kampanje

Predstavljanje svojih programa nisu iskoristile sljedeće stranke i kandidati te time izgubile pravo na predstavljanje:

1. Zdenka Čuhnil, neovisni kandidat 

2. Gospodarska stranka 

3. Hrvatska demokratska seljačka stranka 

4. Bošnjačka nacionalna zajednica za grad Dubrovnik i Dubrovačko-neretvansku županiju 

5. Zelena stranka – zelena alternativa 

6. Hrvatska stranka zelenih – eko savez 

7. Udruga Bošnjaka, branitelja Domovinskog rata Hrvatske, ogranak grada Zagreba 

8. Nusret Seferović, neovisni kandidat 

9. Partija podunavskih Srba 

10. Udruga Roma Valpovštine 

11. Kulturno umjetničko društvo „Osif Kostelnik“ Vukovar 

12. Jadranska socijaldemokratska stranka Hrvatske 

13. Primorsko goranski savez 

14. Slavonsko- baranjska hrvatska stranka 

15. Branko Stojković, Neovisna lista 

16. udruga „Za boljitak“ Roma Goričan 

17. Ivan Miler, Neovisni kandidat 

18. Međimurski demokratski savez 

19. Zagorska demokratska stranka 

20. Albansko društvo u Hrvatskoj „Shkendija“ 

21. Sead Hasanović, Neovisni kandidat 

22. Udruga romskog prijateljstva „Luna" 

23. Savez mađarskih udruga 

24. Hrvatska stranka nezaposlenih 

25. Hrvatska romska demokratska stranka 

26. Hrvatski demokratski savez Slavonije i Baranje 

27. Zajednica Makedonaca u Republici Hrvatskoj 

28. Demokratska stranka umirovljenika 

29. Kulturno umjetničko društvo „Joakim Hardi" Petrovci 

30. Zelena alternativa- stranka potrošača 

31. Istarski socijaldemokratski forum- Foro social democratici Istriano 

32. Socijaldemokratska partija Hrvatske 

33. Dalmatinska liberalna stranka

34. Lista za Rijeku

35. Neovisni kandidat Furio Radin

36. Stranka umirovljenika

37. Moje malo međimurje

38. Istarska socijaldemokratska nezavisna stranka

39. Neovisna lista, Jerko Ivanković Lijanović 

40. Abeceda demokracije

41. Antun Laslo, Neovisna lista

Neovisni kandidat Tibor Varga pristupio je snimanju, ali je pismenim putem zatražio da se njegova snimka ne emitira. 

SDP se unaprijed odrekao prava na predstavljanje.